Otwarcie 2013. Postanowienia.

Będzie jak rok temu. Napiszę moje postanowienia, jutro o nich zapomnę, za rok magicznie odświeży mi się pamięć i zobaczę jakie miałam złudzenia w styczniu :)

1. Schudnę. (nudy, nudy, nudy…) Ale choć 2 kg poproszę mi zabrać.
2. Zdam wszystko. W tym roku to Neurologia, Interna, Choroby Zakaźne, Ortopedia i Radiologia.
3. Przeczytam to co kupiłam w 2012. Zapasy książek na półce rosną, słów przeczytanych nie przybywa. Ostatnio czytałam mało ambitne, aczkolwiek relaksujące książki (np. Piędziesiąt twarzy Greya i Ciemniejsza Strona Greya).
4. Razem z M. odwiedzimy jedno nowe miejsce w miesiącu. Nie piszę jakie, bo z ubieglorocznej wyliczanki nic nie zrealizowalam. Postaram się je tutaj opisać.
5. Będę ćwiczyć. Mam basen oddalony o 100m od mieszkania, a bylam tam może 3 razy.
6. Trochę częściej będę pisać na blogu. Miło się wraca do wspomnień, warto je mieć i dokumentować ważne wydarzenia.
7. Zrobię coś konstruktywnego w wakacje. Oczywiście czekają mnie ostatnie praktyki, ale potem może bym poszukala jakiejś pracy? Nie zapowiada się niestety żaden wyjazd :(
8. Będę starać się być lepsza, mniej się denerwować na innych i doceniać to że ich mam.
9. Będę jeść zdrowo. Z tym wiąże się też to, że będę rzadziej piec pizzę (moja ulubiona ze szpinakiem i szparagami się nie liczy :P).
10. Będę robić nadal zdjęcia. Tylko może mniej ludzi, a więcej tego co dookoła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>