Podsumowanie i nowy początek.

Koniec 2015 przyniósł mi dobre wieści- dostałam się na rezydenturę. Od stycznia zacznę pracować w wymarzonym zawodzie. Jestem szczęśliwa i przerażona równocześnie, wiem jednak, że przygoda się dopiero zaczyna.

Podsumowując: ubiegły rok był wyjątkowo dobry, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Razem z M. wybraliśmy się na upragnione wakacje. Cel wybrałam ja: Kreta. Gdyby wybierał M. pewnie pojechalibyśmy gdzieś gdzie jest zimno. Podczas tego wyjazdu stwierdziłam, że nic nie budzi we mnie tylu pozytywnych emocji co podróżowanie i poznawanie nowych miejsc. Nigdy nie zapomnę jak samolot zaczął podchodzić do lądowania na wyspie: pod nami morze, przed nami ląd. Był to dla mnie niezwykle wzruszający moment. Po wylądowaniu w Heraklionie pojechaliśmy do Hersonissos- naszego docelowego miejsca. Nie mogłam się nacieszyć, gdy zobaczyłam, że nasz hotel jest tuż nad morzem i przy głównym deptaku. Uwielbiam miejsca pełne ludzi, tętniące życiem, plażowanie do południa i zabawę wieczorami. Zależy mi też na zwiedzaniu, dlatego uważnie wybrałam miejsce, tak aby nie zabrakło nam atrakcji. Kilkukrotnie pojechaliśmy do Heraklionu, zobaczyliśmy Pałac w Knossos, zwiedziliśmy urocze Ajos Nikolaos, jedliśmy greckie przysmaki w małej tawernie i co wieczór piliśmy lokalne wino. To były wymarzone wakacje.

Rok 2015 był czasem zabawy, swobody i luzu. Choć uczyłam się cały styczeń-luty i wrzesień, to pozostałe miesiące odpoczywałam. Staż był wspaniały i chętnie bym powtórzyła każdy jego dzień, ale tak się nie da i trzeba iść naprzód.

Nie żałuję ani jednego dnia i mam nadzieję, że kolejny rok będzie przynajmniej tak samo udany.

 

A jak tam moje postanowienia? :D

1. LEK poprawiłam o 3 %. Dostałam się tam gdzie chciałam.

2. Bieganie i ćwiczenia szły mi trochę słabiej, ale starałam się trenować regularnie. Przebiegłam Medicatlon i Biegnij Warszawo. Oba po 10km. Ponadto znalazłam nową, fajną siłownię :)

3. Jem tak samo jak zawsze :)

4. Minimalizm? Kupuję mniej, ale chciałabym jeszcze bardziej to ograniczyć.

5. Doceniam to co mam!

6. Wspaniałe wakacje zaliczone!

:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>