Save the date 28.04.2018

Wychodzę za mąż :) Data ustalona. Od ponad miesiąca cieszę się wspaniałym czasem w życiu jakim jest narzeczeństwo. Bardzo podoba mi się ten etap przejściowy między zwykłym  ”chodzeniem” a poważnym małżeństwem. Trochę jeszcze mamy czasu do ślubu i wesela i z jednej strony już nie mogę się doczekać, a z drugiej strony wiem, że najbliższe 2 lata będą niezwykle fascynujące. Czas szybko minie :)

Przygotowania mojego idealnego wesela się rozpoczęły. Mam już salę i kościół. Sala nie jest idealna, ale spełnia moje wymagania w 90%. Ciężko jest znaleźć coś na podkarpaciu co będzie pasować do mojej wizji. Dzień który wyobrażałam sobie całe życie musi być perfekcyjny. Nasze wesele będzie eleganckie, lekkie, wiosenne, romantyczne i pełne wczesnej zieleni. Jeśli się uda będą moje ukochane konwalie, jeśli nie zostanę przy tulipanach. Ciekawa jestem jak bardzo efekt końcowy będzie różnić się od tej mojej pierwszej wizji :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>